Allied Telesis AT-9748TS/XP, 48 Port, Layer 3, Stackable Gig


Grote foto allied telesis at 9748ts xp 48 port layer 3 stackable gig computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 995,95
Locatie Harmelen  (Utrecht)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Port Attributes
Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control
MDI/MDIX Auto
Broadcast storm control Yes
Performance
Switch Fabric Capacity 176 Gbps
MAC Addresses Up to 16000
Vlan
VLANs supported Up to 4096
Chassis
BxDxH (mm) 441 x 430x 44
Gewicht 6.4 Kg

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model AT-9748TS/XP
Part Number AT-9748TS/XP
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Allied Telesis AT-9748TS/XP, 48 Port, Layer 3, Stackable Gigabit Switch
 ● Type: Switch




Kenmerken: Kopen in Harmelen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbodpagina
Advertentie nr.: 19281265

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.