Cable, Fiber Optical Patchcord, SC/PC to SC/PC Duplex Multim


  • Grote foto cable fiber optical patchcord sc pc to sc pc duplex multim computers en software netwerkkaarten routers en switches
  • Grote foto cable fiber optical patchcord sc pc to sc pc duplex multim computers en software netwerkkaarten routers en switches
Grote foto cable fiber optical patchcord sc pc to sc pc duplex multim computers en software netwerkkaarten routers en switches Grote foto cable fiber optical patchcord sc pc to sc pc duplex multim computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 19
Locatie Harmelen  (Utrecht)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Extra informatie
Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Brand ACT
Model Fiber Optical Patchcable
Part Number 442205-RL3005
Connector Type SC





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Cable, Fiber Optical Patchcord, SC/PC to SC/PC Duplex Multimode Fibre 62.5/125, OM1, 5M P/N: 442205-RL3005 NEW
 ● Type: Netwerkkaart




Kenmerken: Kopen in Harmelen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbodpagina
Advertentie nr.: 19281280

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.