D-LINK DGS-3324SR, 24 Port, Layer 3, Gigabit Switch


Grote foto d link dgs 3324sr 24 port layer 3 gigabit switch computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 99
Locatie Harmelen  (Utrecht)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model DGS-3324SR
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): D-LINK DGS-3324SR, 24 Port, Layer 3, Gigabit Switch
 ● Type: Switch




Kenmerken: Kopen in Harmelen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbodpagina
Advertentie nr.: 19281741

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.