Dell PowerConnect 3524, 24Port, Layer 2, 100 Megabit Switch


  • Grote foto dell powerconnect 3524 24port layer 2 100 megabit switch computers en software netwerkkaarten routers en switches
  • Grote foto dell powerconnect 3524 24port layer 2 100 megabit switch computers en software netwerkkaarten routers en switches
Grote foto dell powerconnect 3524 24port layer 2 100 megabit switch computers en software netwerkkaarten routers en switches Grote foto dell powerconnect 3524 24port layer 2 100 megabit switch computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 89
Locatie Harmelen  (Utrecht)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Poortkenmerken


 ● 48 10/100BASE-T autodetecterende Fast Ethernet-switchpoorten
 ● Extra 2 GbE-poorten (koper) PLUS twee optionele GbE-poorten (glasvezel) via SFP-transceivers
 ● Geïntegreerde koperen GbE-poorten bieden krachtige stapelmogelijkheden
 ● Automatische onderhandeling voor snelheid, duplexmodus en voortgangsbesturing
 ● Auto MDI/MDIX
 ● Poort-mirroring
 ● "Broadcast storm"-controle


Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model PowerConnect 3524
Part Number R8746
Dell part nr. CM308, 0CM308, J322F, 0J322F, P486K, 0P486K
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 43.2mm
Breedte 440mm
Diepte 387mm
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 2x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Power over Ethernet (PoE) YES
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 2
Netwerk Type NIC





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Dell PowerConnect 3524, 24Port, Layer 2, 100 Megabit Switch + 2 Additional Gigabit Ethernet Ports
 ● Type: Switch




Kenmerken: Kopen in Harmelen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbodpagina
Advertentie nr.: 19281571

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.