Online Veiling: Printers, diverse merken o.a. HP & Canon

sinds 5-4-2021 11:17:07

  • Grote foto online veiling printers diverse merken o.a. hp canon computers en software printers
Grote foto online veiling printers diverse merken o.a. hp canon computers en software printers Grote foto online veiling printers diverse merken o.a. hp canon computers en software printers Grote foto online veiling printers diverse merken o.a. hp canon computers en software printers Grote foto online veiling printers diverse merken o.a. hp canon computers en software printers Grote foto online veiling printers diverse merken o.a. hp canon computers en software printers
prijs: € 29,84
Locatie : Drachten  (Friesland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Kenmerken:
Printers, diverse merken o.a. HP & Canon; aantal 5 stuks.
Conditie: Gebruikt
Garantie: Geen
Let op: bieden kan alleen via ProVeiling. Biedingen via Marktplaats worden niet geaccepteerd.
Beschrijving:
Dit kavel is onderdeel van een veiling.
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.:  Makita accuboormachine | Hogedrukreinigers | Meubilair | Lasapparaten | Bladblazers | Decoupeerzaag | Ski Do sneeuwscooter Rotax 300 | Quad | Snorscooter | Yamaha crossmotor | ATB fiets | Scootmobielen | Printers | Beeldschermen | Receivers | Koffiezetapparaten | Stofzuigers | Wasmachine | CD-spelers | Speelgoed | Schilderijen | KNVB artikelen | Akoestische gitaren | Tl-armaturen | Speelautomaten/gokkasten | Servies | Bestek | Glaswerk | Decoratie | Horloges e.d.
Verzending mogelijk op aanvraag.
Aantal kavels: 273
Eind vanaf: 19 april 2021 20:00

Kijk snel even op ProVeiling.nl voor meer kavels; foto's en/of biedingen
(Biedingen kunnen alleen via https://www.proveiling.nl/)
Naast bovengenoemde kavel heeft ProVeiling deze week nog zeker 500 andere kavels online!
SPECIFICATIES:
 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Ophalen of Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): 2801133
 ● Type: Computers en Software

Kenmerken: Kopen in Drachten

Klik hier en bezoek de website voor meer informatie

E-mail deze adverteerder
Advertentienummer: 25597337 Meld aan Aanbodpagina