AOC B3 Q27B35S3 27 QHD 120Hz IPS Monitor
sinds 13-5-2026 10:52:35
Locatie : Breda  (Noord-Brabant)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De AOC B3 Q27B35S3 27 Quad HD 120Hz IPS monitor biedt een uitstekende beeldkwaliteit dankzij zijn QHD-resolutie van 2560 x 1440 pixels en 120Hz verversingssnelheid. Het IPS-paneel zorgt voor brede kijkhoeken en levendige kleuren, terwijl de HDR10-ondersteuning voor een verbeterd dynamisch bereik zorgt. Met een reactietijd van slechts 4 ms is deze monitor een uitstekende keuze voor gamers en professionals die op zoek zijn naar een hoge prestatie monitor.
- EAN: 4038986182768
- Vendorcode: Q27B35S3
Kleur Product: Zwart
Reactietijd: 4 ms
Helderheid: 300 cd/m
HDMI in: 1 x
Ingebouwde webcam: Nee
Scherm resolutie: 2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal: 27.0 inch (68.6cm)
Touchscreen: Nee
Paneel Type: IPS
Breedte: 690 mm
Hoogte: 480 mm
Diepte: 124 mm
Gewicht: 4.50 kg
Refresh Rate: 120 Hz
Contrast Statisch: 1.500 : 1
VESA montage afmetingen: 100 x 100
Geintegreerde Speakers: Nee
Hoogte verstelbaar: Nee
DisplayPort in: 1 x
Merk: AOC
Portretstand: Nee
Kantelbaar: Ja
HDMI versie: 2.0
Schermverhouding: 16:9
Curved: Nee
Kijkhoek horizontaal: 178 graden
Kijkhoek verticaal: 178 graden
Resolutieklasse: QHD
Pixelafstand: 0.233 mm