Dell Finisar SFP+ Tranceiver 10GBASE-SR/SW FTLX8571D3BCL


sinds 5-4-2019 18:41:24

Grote foto dell finisar sfp tranceiver 10gbase sr sw ftlx8571d3bcl computers en software netwerkkaarten routers en switches
prijs: € 39
Locatie : Harmelen  (Utrecht)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Extra informatie
Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand Finisar
Model FTLX8571D3BCL
Dell part nr. N743D, 0N743D
Network Snelheid 10G
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC


SPECIFICATIES:
 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Dell Finisar SFP+ Tranceiver 10GBASE-SR/SW FTLX8571D3BCL
 ● Type: Netwerkkaart


Kenmerken: Kopen in Harmelen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie

E-mail deze adverteerder
Advertentienummer: 22430511 Meld aan Aanbodpagina