Fiber Patch Cable SC/SC 62.5/125, 5m Orange


  • Grote foto fiber patch cable sc sc 62.5 125 5m orange computers en software netwerkkaarten routers en switches
  • Grote foto fiber patch cable sc sc 62.5 125 5m orange computers en software netwerkkaarten routers en switches
Grote foto fiber patch cable sc sc 62.5 125 5m orange computers en software netwerkkaarten routers en switches Grote foto fiber patch cable sc sc 62.5 125 5m orange computers en software netwerkkaarten routers en switches
€ 9,95
Locatie Harmelen  (Utrecht)
Website Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Extra informatie
Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number 010-01-160017
Connector Type SC





SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Gebruikt
 ● Levering: Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): Fiber Patch Cable SC/SC 62.5/125, 5m Orange
 ● Type: Netwerkkaart




Kenmerken: Kopen in Harmelen





Klik hier en bezoek de website voor meer informatie


E-mail deze adverteerder
 
Meld aan Aanbodpagina
Advertentie nr.: 23539510

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches

Meer Netwerkkaarten, Routers en Switches aangeboden in deze subrubriek.