Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H 16 Intel Core Ultra 9 RTX 5070Ti Gaming Laptop
sinds 13-5-2026 10:50:13
Locatie : Breda  (Noord-Brabant)
Website : Bezoek website
Kenmerken
Beschrijving
Voor 22:30 besteld, morgen in huis!
De Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H is een krachtige gaming laptop die toprestaties levert voor veeleisende gamers. Uitgerust met een Intel Core Ultra 9 275HX processor met 24 cores en maximaal 5.40 GHz snelheid, gecombineerd met een Nvidia GeForce RTX 5070 Ti grafische kaart met 12 GB GDDR7 videogeheugen. Het 16 inch OLED-scherm biedt een scherpe 2560x1600 resolutie, 240Hz refresh rate en 1100 cd/m² helderheid voor optimale gaming ervaring. Met 32GB DDR5 geheugen, 1TB SSD opslag, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 en uitgebreide aansluitingen waaronder USB-C, HDMI en Thunderbolt 4 is deze laptop compleet uitgerust. Het RGB-verlichte toetsenbord en elegante zwarte behuizing maken het pakket af.
- EAN: 199275623349
- Vendorcode: 83F500N9MH
HDMI uit: 1 x
Kleur Product: Zwart
Geheugen type: DDR5
Helderheid: 1100 cd/m
Wi-Fi Versie: Wi-Fi 7 (802.11be)
Netwerk bedraad: 2500 Mbps
Ingebouwde webcam: Ja
Bluetooth: Ja
Besturingssysteem: Windows 11 Home
Processor Serie: Intel Core Ultra 9
Processor Cores: 24
Processor Snelheid: 5.40 GHz
Processor Model: 275HX
(Integrated) Graphics: Intel Graphics
Geheugen capaciteit: 32 GB
Scherm resolutie: 2560 x 1600 pixels
Scherm Diagonaal: 16.0 inch (40.6cm)
SSD Opslagcapaciteit: 1000 GB
Videogeheugen: 12 GB
Cardreader: Nee
Bluetooth versie: 5.4
Touchscreen: Nee
Paneel Type: OLED
Thunderbolt aansluiting: 1 x
Breedte: 364.4 mm
Hoogte: 26.7 mm
Diepte: 275.9 mm
Indeling: QWERTY
Toetsverlichting: Ja
Gewicht: 2570 gram
Max. Geheugen: 64 GB
Wi-Fi: Ja
Refresh Rate: 240 Hz
Merk: Lenovo
VGA Geheugen type: GDDR7
Type Dedicated Graphics: Nvidia GeForce RTX 5070 Ti
Scherm Coating: Glanzend
Ethernet (RJ-45): 1 x
Aantal USB poorten: 3 x
Schermverhouding: 16:10
Incl. Voedingsadapter: Ja
Dedicated Graphics: Ja
Vingerafdruklezer: Nee
Totale opslagcapaciteit: 1000 GB
Processorfabrikant: Intel
Toetsverlichting kleur: RGB
Grafische chip fabrikant: Nvidia
USB-C Alt DP Modus: Ja
Gebruik: Gaming
Accu capaciteit: 99.9 Wh
DLSS versie: DLSS 4
Processorgeneratie: Intel Core Ultra Series 2
USB Power Delivery: Ja
USB aansluitingen: 1x USB-C 3.2 (Gen2)
USB aansluitingen: 2x USB 3.2 (Gen1)
USB aansluitingen: 1x USB-C (TB4)
USB aansluitingen: 1x USB 3.2 (Gen2)
Aantal USB-C poorten: 2 x
Thunderbolt-versie: Thunderbolt 4
Voedingsadapter Vermogen: 400 W