Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen (Pagina 11)


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  
  •  

Meer Computers en Software

Cisco WS-X6148-RJ-21 V01, 48 Port Gigabit Network Module

Cisco WS-X6148-RJ-21 V01, 48 Port Gigabit Network ..

CISCO WS-X6148-RJ-21 V01 Los moederbord op metalen plaat, zonder behuizing Extra informatie Minimale a...
€ 99
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco XENPAK-10GB-SR 850nm

Cisco XENPAK-10GB-SR 850nm

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 300
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S 24-port Switch

Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S 24-port Switch

Extra informatie Minimale afname 1 Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Part Numb...
€ 39
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco WS-X6516A-GBIC V02 16-Port Gigabit Ethernet Module 650

Cisco WS-X6516A-GBIC V02 16-Port Gigabit Ethernet ..

CISCO WS-X6516A-GBIC Los moederbord op metalen plaat, zonder behuizing Cisco Catalyst 6500 16-Port GigE M...
€ 395
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco 2811 Integrated Services Router

Cisco 2811 Integrated Services Router

No support on software or license Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met st...
€ 169
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco X2-10GB-SR= X2 850nm

Cisco X2-10GB-SR= X2 850nm

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 29
1 week
Harmelen
Utrecht
CISCO WS-X6348 48-Port Ethernet In-Line Power Blade

CISCO WS-X6348 48-Port Ethernet In-Line Power Blad..

CISCO WS-X6408A-GBIC 8-PORT MIXED MEDIA GIGABIT ETHERNET SWITCH Module Los moederbord op metalen plaat, zo...
€ 35
1 week
Harmelen
Utrecht
CISCO WS-X6408A-GBIC 8-PORT MIXED MEDIA GIGABIT ETHERNET SWI

CISCO WS-X6408A-GBIC 8-PORT MIXED MEDIA GIGABIT ET..

CISCO WS-X6408A-GBIC 8-PORT MIXED MEDIA GIGABIT ETHERNET SWITCH Module Los moederbord op metalen plaat, zo...
€ 19
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco Email Security Appliance C160, IronPort C160

Cisco Email Security Appliance C160, IronPort C160..

CPU: 1x Intel E5400, Dual Core 2,70GHz/2MB/800MHz MEMORY: 4GB (4x 1GB PC2-6400E) HARDDISKS: 2x 250GB SA...
€ 299
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco Redundant Power System 2300, P/N: PWR-RPS2300

Cisco Redundant Power System 2300, P/N: PWR-RPS230..

The Cisco® Redundant Power System 2300 (RPS 2300) increases availability for converged data, voice, and video ...
€ 295
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco Catalyst WS-C3750V2-48PS-S-PoE-48port

Cisco Catalyst WS-C3750V2-48PS-S-PoE-48port

Port Attributes Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control MDI/MDIX Auto Broadcast storm ...
€ 298
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L, 24-Port 10/100 Ethernet Swit

Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L, 24-Port 10/100 Eth..

? 24x Ethernet 10/100 Ports ? 2x Dual-Purpose Ports Uplinks ? 1 RU Fixed-Configuration ? Layer 2 Fast...
€ 139
1 week
Harmelen
Utrecht
CISCO Catalyst WS-C3560X-48P-L 48 port PoE, Gigabit Switch

CISCO Catalyst WS-C3560X-48P-L 48 port PoE, Gigabi..

DESCRIPTION The Cisco Catalyst 3560-X series is an enterprise-class line of standalone switches. The switch...
€ 1199
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco 30-0759-01 GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876

Cisco 30-0759-01 GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876..

? MFG P/N: 30-0759-01 ? IBM P/N: 21H9876 ? 1000Base-SX ? 1Gb FC, 1GbE ? 850nm Shortwave ? GBIC ...
€ 15
1 week
Harmelen
Utrecht
Cable, Fiber Optical Patchcord, SC/PC to SC/PC Duplex Multim

Cable, Fiber Optical Patchcord, SC/PC to SC/PC Dup..

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 19
1 week
Harmelen
Utrecht
Broadcom 57711 NIC Dual Port 10Gb/s Fibre Channel PCI-E

Broadcom 57711 NIC Dual Port 10Gb/s Fibre Channel ..

Broadcom NetXtreme II 57711 NIC Dual Port 10Gb/s Fibre Channel PCI-E Broadcom NetXtreme II BCM57711 Dual-P...
€ 179
1 week
Harmelen
Utrecht
Broadcom 5705 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI

Broadcom 5705 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI

HP NC1020 1000T NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI The NC1020 server adapter is a single-port, copper, Giga...
€ 9,95
1 week
Harmelen
Utrecht
AS 5411/2V dual band GSM interface, P/N: AS54II

AS 5411/2V dual band GSM interface, P/N: AS54II

No support on software or license. Antenna not included. Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit prod...
€ 189
1 week
Harmelen
Utrecht
Agilent SFP Optical Transceiver for Gigabit Ethernet

Agilent SFP Optical Transceiver for Gigabit Ethern..

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 14,95
1 week
Harmelen
Utrecht
HP SD Card

HP SD Card

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 39,95
1 week
Harmelen
Utrecht

RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches