Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen (Pagina 11)


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  
  •  

Meer Computers en Software

Ubiquiti UniFi Indoor/outdoor 2.4GHz/5GHz / 1300Mbps 3-Pack

Ubiquiti UniFi Indoor/outdoor 2.4GHz/5GHz / 1300Mb..

Ubiquiti Networks UAP-AC-PRO-3. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden...
€ 478,95
5 dagen
Almere
Flevoland
2P, 1Gb/s ,PCI-e, Mezzanine Card Network Adapter for Blade,

2P, 1Gb/s ,PCI-e, Mezzanine Card Network Adapter f..

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 29
5 dagen
Harmelen
Utrecht
Gembird 10/100Mbit PCI netwerkkaart

Gembird 10/100Mbit PCI netwerkkaart

* PCI (v. 2.1) netwerkkaart - 10/100Mbps single-chip * Ondersteunt auto-negotiation * Aansluiting voor optione...
€ 6,99
5 dagen
Spijkenisse
Zuid-Holland
Gembird Draadloze router 54Mbps

Gembird Draadloze router 54Mbps

* 54 Mbps draadloze router/ accespoint * 4-poorts 10/100 Mbps LAN switch * Ondersteunt 802.11 b/g wifi-protoco...
Router , Niet Draadloos
€ 59,99
5 dagen
Spijkenisse
Zuid-Holland
Gembird Wifi-set met draadloze router, wifi-dongle en wifi-r

Gembird Wifi-set met draadloze router, wifi-dongle..

WiFi startset met router, repeater en compacte USB WiFi adapter Draadloze 300 Mbps router met 4-poorts 10/100 ...
Router , Niet Draadloos
€ 76,99
5 dagen
Spijkenisse
Zuid-Holland
Alfa Network Zuignap HQ

Alfa Network Zuignap HQ

Zuignapbevestiging voor een optionele Alfa Network Tube antenne. HQ en XL formaat M6 bevestiging. Alfa Ne...
Netwerk adapter , Niet Draadloos , Nieuw
€ 15,95
5 dagen
Zoetermeer
Zuid-Holland
Ubiquiti EdgeSwitch 24x ports (500W model)

Ubiquiti EdgeSwitch 24x ports (500W model)

- Non-Blocking Throughput Switching Performance - Gigabit Ethernet RJ45 and SFP+/SFP Ports - Auto-Sensing IE...
€ 642,95
6 dagen
Almere
Flevoland
Ubiquiti  ES-48-500W Managed network switch L2/L3 PoE Switch

Ubiquiti ES-48-500W Managed network switch L2/L3 ..

- Non-Blocking Throughput Switching Performance - Gigabit Ethernet RJ45 and SFP+/SFP Ports - Auto-Sensing IE...
€ 908,95
6 dagen
Almere
Flevoland
TP-Link CAP1750 Wireless Dual Band Gigabit Ceiling Mount Acc

TP-Link CAP1750 Wireless Dual Band Gigabit Ceiling..

- Simultaneous 450Mbps on 2.4GHz and 1300Mbps on 5GHz totals 1750Mbps Wi-Fi speeds - Hardware wireless contro...
€ 137,95
6 dagen
Almere
Flevoland
Ubiquiti Networks EdgeRouter 4 Ethernet LAN Router Zwart

Ubiquiti Networks EdgeRouter 4 Ethernet LAN Router..

The all-new EdgeRouter 4 brings “high-performance at disruptive pricing” to a new level. With a 50% increase i...
€ 213,95
6 dagen
Almere
Flevoland
Ubiquiti Networks UniFi Switch8 Managed PoE (5-pack)

Ubiquiti Networks UniFi Switch8 Managed PoE (5-pac..

The UniFi Switch 8-port models feature Gigabit Ethernet ports in a compact form factor. The switches are fully...
€ 576,95
6 dagen
Almere
Flevoland
Gembird Draadloze router 300Mbps

Gembird Draadloze router 300Mbps

* Draadloze 300 Mbps router met 4-poorts 10/100 LAN switch en 802.11n accespoint * Ondersteunt IEEE802.11b/g/n...
Router , Niet Draadloos
€ 59,99
6 dagen
Spijkenisse
Zuid-Holland
QIMZ Fiber Patch Cable SC/SC, 40m Yellow

QIMZ Fiber Patch Cable SC/SC, 40m Yellow

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 16,95
6 dagen
Harmelen
Utrecht
MPO Female to LC, OM3 LSZH Type B, 8 Fibres Elite Breakout C

MPO Female to LC, OM3 LSZH Type B, 8 Fibres Elite ..

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 19,95
6 dagen
Harmelen
Utrecht
Ubiquiti US-48 Managed network switch Gigabit Network Switch

Ubiquiti US-48 Managed network switch Gigabit Netw..

Managed Gigabit Switches with SFP Available with 24 or 48 RJ45 Gigabit ports, the UniFi Switch is a fully man...
€ 453,95
1 week
Almere
Flevoland
Cisco SF352-08MP-K9 Switch 2xEth 1Gbps, 8xEth 100Mbps POE+

Cisco SF352-08MP-K9 Switch 2xEth 1Gbps, 8xEth 100M..

The Cisco 350 Series, part of the Cisco Small Business line of network solutions, is a portfolio of affordable...
€ 256,95
1 week
Almere
Flevoland
Cisco SF352-08-K9 Switch 2x Ethernet 1Gbps, 8x Ethernet 100M

Cisco SF352-08-K9 Switch 2x Ethernet 1Gbps, 8x Eth..

The Cisco 350 Series, part of the Cisco Small Business line of network solutions, is a portfolio of affordable...
€ 128,95
1 week
Almere
Flevoland
Cisco SG355-10P-K9 Switch 8x Ethernet 100Mbps met PoE

Cisco SG355-10P-K9 Switch 8x Ethernet 100Mbps met ..

0 Series, part of the Cisco Small Business line of network solutions, is a portfolio of affordable managed swi...
€ 292,95
1 week
Almere
Flevoland
TP-Link Deco M5, 3-Pack 1300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt

TP-Link Deco M5, 3-Pack 1300Mbit/s Wit WLAN toegan..

TP-LINK Deco M5, 3-Pack. Overdrachtssnelheid (max): 1300 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,...
€ 271,95
1 week
Almere
Flevoland
Ubiquiti UniFi Managed Gigabit Ethernet PoE 16-ports Switch

Ubiquiti UniFi Managed Gigabit Ethernet PoE 16-por..

10G Aggregation Switch for Enterprise Networks Build and expand your network with Ubiquiti Networks® UniFi® S...
€ 646,95
1 week
Almere
Flevoland

RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches