Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen (Pagina 7)


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  
  •  

Meer Computers en Software

HP, Ethernet, 10Gb, 2-port, 530FLR-SFP+ Adapter

HP, Ethernet, 10Gb, 2-port, 530FLR-SFP+ Adapter

General ? Interface (Bus) Type Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie...
€ 179
1 week
Harmelen
Utrecht
D-Link DGS-3120-48TC 48-Port 10/100/1000 Switch + 4 combo SF

D-Link DGS-3120-48TC 48-Port 10/100/1000 Switch + ..

Capaciteit ACL-regels : 1500 QoS hardware-wachtrijen : 8 Conformiteitsnormen: IEEE 802.1D IEEE 802....
€ 499
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco 16-port 10/100 EtherSWitch Network Module NM-ESW-16 /

Cisco 16-port 10/100 EtherSWitch Network Module NM..

Cisco 16-port 10/100 EtherSWitch Network Module NM-ESW-16 / NM-16ESW= Extra informatie ServerHome.nl Garanti...
€ 199
1 week
Harmelen
Utrecht
Quad Port Gigabit Mezzanine Card PCI-E Network Adapter for B

Quad Port Gigabit Mezzanine Card PCI-E Network Ada..

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 199
1 week
Harmelen
Utrecht
Dell PowerConnect 3548, 48 Port Switch

Dell PowerConnect 3548, 48 Port Switch

De PowerConnect™ 3548-switches bieden robuuste beveiliging, krachtige stapelmogelijkheden en beheerfuncties op...
€ 99
1 week
Harmelen
Utrecht
Broadcom 5706 NIC Dual Port 1Gb/s Ethernet PCI-E iSCSI TOE

Broadcom 5706 NIC Dual Port 1Gb/s Ethernet PCI-E i..

Broadcom 5706 NIC Dual Port 1Gb/s Ethernet PCI-E iSCSI TOE The Broadcom 5706 server adapter is the industry...
€ 39,95
1 week
Harmelen
Utrecht
HWIC-4B-S/T= 4-Port ISDN BRI S/T High-Speed WAN Interface Ca

HWIC-4B-S/T= 4-Port ISDN BRI S/T High-Speed WAN In..

NEW Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie ...
€ 360
1 week
Harmelen
Utrecht
HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver, New

HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver, N..

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 49,95
1 week
Harmelen
Utrecht
HP/QUANTA LB4M 48-PORT GIGABIT SWITCH Dual SFP+ 10GB Ports

HP/QUANTA LB4M 48-PORT GIGABIT SWITCH Dual SFP+ 10..

The LB4M is a modular Gigabit Ethernet backbone switch designed for adaptability and scalability. The Switch c...
€ 295
1 week
Harmelen
Utrecht
Dual Port Gigabit Mezzanine Card 4x DDR InfiniBand Network A

Dual Port Gigabit Mezzanine Card 4x DDR InfiniBand..

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 99
1 week
Harmelen
Utrecht
HP 1Gb SFP RJ-45 Module SPS:453156-001, 1000BASE-T

HP 1Gb SFP RJ-45 Module SPS:453156-001, 1000BASE-T..

New Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard S...
€ 69
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco 10GBASE DWDM X2 Modules 1558.98 nm X2 (100-GHz ITU gri

Cisco 10GBASE DWDM X2 Modules 1558.98 nm X2 (100-G..

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 199
1 week
Harmelen
Utrecht
Juniper JX-2E1-RJ48-S 2 Port E1 PIM with Integrated CSU/DSU

Juniper JX-2E1-RJ48-S 2 Port E1 PIM with Integrate..

Dual-port T/E1 Physical Interface Module (PIM) are for use with the Juniper Networks J2320, J2350, J4350, ...
€ 395
1 week
Harmelen
Utrecht
Intel PRO/1000 PT NIC 4-Port 1Gb/s Ethernet PCI-E

Intel PRO/1000 PT NIC 4-Port 1Gb/s Ethernet PCI-E

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 29
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L, 24-Port 10/100 Ethernet Swit

Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L, 24-Port 10/100 Eth..

? 24x Ethernet 10/100 Ports ? 2x Dual-Purpose Ports Uplinks ? 1 RU Fixed-Configuration ? Layer 2 Fast...
€ 139
1 week
Harmelen
Utrecht
IBM 17inch Flat Panel Console Kit

IBM 17" Flat Panel Console Kit

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 295
1 week
Harmelen
Utrecht
Cisco X2-10GB-SR

Cisco X2-10GB-SR

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz*km MMF (O...
€ 59
1 week
Harmelen
Utrecht
Intel FBR-703SDZ-IN2, SFP SW 850nm, 10G, Dell

Intel FBR-703SDZ-IN2, SFP SW 850nm, 10G, Dell

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 89
1 week
Harmelen
Utrecht
UTP Cable 3m Cat 6, Black

UTP Cable 3m Cat 6, Black

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 9,95
1 week
Harmelen
Utrecht
HP 366027-001, EMULEX LP1050, FC1020059-01A Single Port 2G F

HP 366027-001, EMULEX LP1050, FC1020059-01A Single..

Single Port 2G FC PCI-X Full Profile HP, EMULEX Models: LP1050, FC1020059-01A Dell PN: n/a HP PN: 366027...
€ 29
1 week
Harmelen
Utrecht

RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches