Netwerkkaarten, Routers en Switches Kopen (Pagina 6)


Verfijn uw resultaten

  • Staat
  •  
  •  
  •  
  • Draadloos
  •  
  •  

Meer Computers en Software

Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm

Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm

? MFG P/N: 30-0759-01 ? 1000Base-SX ? 1Gb FC, 1GbE ? 850nm Shortwave ? GBIC (SC) Form Factor ...
€ 12
gisteren
Harmelen
Utrecht
Cisco 2801 Integrated Services Router

Cisco 2801 Integrated Services Router

No support on software or license Without modules Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product w...
€ 99,95
gisteren
Harmelen
Utrecht
Cisco Module XFP-10GLR-OC192SR=

Cisco Module XFP-10GLR-OC192SR=

Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie P...
€ 29,95
gisteren
Harmelen
Utrecht
UTP Cable 3m Cat 6, Purple

UTP Cable 3m Cat 6, Purple

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 3,95
gisteren
Harmelen
Utrecht
UTP Cable 5m Cat 5e, White

UTP Cable 5m Cat 5e, White

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 14,95
gisteren
Harmelen
Utrecht
UTP Cable 5m Cat 5e, Orange

UTP Cable 5m Cat 5e, Orange

Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...
€ 14,95
gisteren
Harmelen
Utrecht
X2-10GB-CX4 10GBASE-CX4

X2-10GB-CX4 10GBASE-CX4

Features: -Supports 10GBASE Ethernet. -Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of ...
€ 189
gisteren
Harmelen
Utrecht
Professional 16-Port PoE Web Smart Fast Ethernet Switch 19inch

Professional 16-Port PoE Web Smart Fast Ethernet S..

Integrated Power over Ethernet (PoE) and network management features for small and medium network environments...
€ 269,50
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Patchpaneel CAT6A - 12xRJ45 - desktop of wand montage - Grij

Patchpaneel CAT6A - 12xRJ45 - desktop of wand mont..

Desktop CAT 6A Class EA patch panel afgeschermd Class EA 12-poorts RJ45 Dit patchpaneel is geschikt voor vast...
€ 35,70
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Patchpaneel Cat6 met 24 x rj45 met kabelorganizer

Patchpaneel Cat6 met 24 x rj45 met kabelorganizer

? IDC compatible met 110 & Krone tooll ? Universele labels voor T568A en T568B aansluitschema's ? Met ka...
€ 52,21
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Patchkabel Cat6 U-UTP AWG26 250MHz 100mtr. - Grijs PVC

Patchkabel Cat6 U-UTP AWG26 250MHz 100mtr. - Grijs..

UTP Twisted pair CAT6 (soepel) patchkabel 100 meter 3P Verified UTP cat6 soepele netwerkkabel 8 aderig en 1...
€ 52,27
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Patchpaneel 8 x Keystone jack 10 inch - Grijs

Patchpaneel 8 x Keystone jack 10 inch - Grijs

Afgeschermd 8 poorts modulair 10" patch paneel voor modular jacks / Keystone jacks met kabel organiser. Spec...
€ 19,95
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Professionele gigabit desktop Switch, 8-poorts

Professionele gigabit desktop Switch, 8-poorts

Proffesionel high performance 8 poorts Fast ethernet desktop switch. Deze unmanaged Fast Ethernet 8-Port swit...
€ 40,70
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Desktop patchpaneel CAT6 12 poorts - Grijs

Desktop patchpaneel CAT6 12 poorts - Grijs

Desktop Patchpaneel CAT6 volledig afgeschermd ? Kleur:grijs ? Getest volgens Link Performance klasse...
€ 49,65
gisteren
Zeewolde
Flevoland
DIN-Rail Adapter 2x Keystone Module

DIN-Rail Adapter 2x Keystone Module

DIN-Rail adapter for 2x Keystone Module ? Layout keystone entry: 45° outlet ? Area of application: Ele...
€ 5,92
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Mounting brackets voor Planet GSD-1020S switch in 10inchracks

Mounting brackets voor Planet GSD-1020S switch in ..

Met behulp van deze RKE-10A montage beugels kan 10" Planet desktop switch Artikelnummer: 280068 (GSD-1020S) in...
€ 9,98
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Digitus Desktop patchpaneel CAT6 8 poorts DN-91608SD

Digitus Desktop patchpaneel CAT6 8 poorts DN-91608..

Desktop patchpaneel CAT6 volledig afgeschermd ? DN-91608SD ? Kleur:zwart ? Getest volgens Link Pe...
€ 24,30
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Installatiekabel CAT5e U-UTP AWG24 100MHz Eca - per meter

Installatiekabel CAT5e U-UTP AWG24 100MHz Eca - pe..

UTP Twisted Pair, CAT5e (stug) installatiekabel per meter MAX 70 meter aan 1 stuk! Voor langere lengtes zie...
€ 0,60
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Patchpaneel, CAT 6, Class E, afgeschermd 16-poorts , 1U, zwa

Patchpaneel, CAT 6, Class E, afgeschermd 16-poorts..

CAT 6, Class E Patchpaneel, afgeschermd 16-poorts , 1U, zwart The shielded CAT 6 Patch Panel from DIGITUS® ...
€ 48,65
gisteren
Zeewolde
Flevoland
Keystone Panel 19 inch voor RJ 45 modular jacks 16 Poorts

Keystone Panel 19 inch voor RJ 45 modular jacks 16..

? 1U hoog ? Kleur zwart ? 16 poorts ? Geschikt voor RJ45 en glas modules ? Geschikt voor 19 inch insta...
€ 10,76
gisteren
Zeewolde
Flevoland

RSS - Netwerkkaarten, Routers en Switches